QuoVadis Nostale

U nas odkryjesz kim tak naprawdę jesteś

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-02-10 18:03:13

Pacman<_>.

Gość

Podanko :)

Nick:Pacman<_>
Wiek (Wymagany) :17
Poziom:83
Klasa postaci:Mag
Posiadane karty sp (job ,+) :1+0 22j 2+0 52j 3+7 99j(Skrzydła anioła) 4 Nie mam xd 5+5 61j 6+5 38j
Czy posiadasz ts'a i mikrofon ?:Niestety ale nie ;(
aka była Twoja poprzednia fam i dlaczego ją opuściłeś/łaś:Aaa to jak coś pisałem i jakies nupy mnie zaprosiły a ja przez przypadek Nacisnełem enter :p Już nie pamiętam nazwy ponieważ odrazu ją opuściłem xD
Dlaczego wybrałeś/łaś  QV: Wiem ze jest tam miła atmosferka ponieważ byłem w waszej fam :) Nick adamsik moze pamiętasz śmieszka ;p zapomniałem loginu xD
Coś o sobie ( nie żeby to było 1 zdanie): mam na imię Marcin. Jestem 17-sto letnim mieszkańcem miejscowości Pajęczno. Staram się być miły i pomocny. Cechuję się wysoką kulturą słowa oraz uprzejmością (do czasu... ale to chyba każdy tak ma, nie?). Uczęszczam do Publicznego Liceum im. Henryka Sienkiewicza w tejże mieścinie na profilu Humanistycznym. Część z Was zapewne uśmiecha się czytając ten fragment, gdyż jako human powinienem wykazać się przy pisaniu podania. Niestety, mam ferie a co za tym idzie - "wyłączyłem" w pewnym stopniu myślenie xd. Bardzo lubię czytać książki przygodowe/awanturnicze (mam szczególny sentyment do opowiadań spod płaszcza i szpady, ale i ojczystym Wiedźminem nie pogardzę), oglądać anime oraz umilać sobie czas różnorakimi grami (zarówno piłką nożną na "podwórku" jak i pc-towymi produkcjami). Często, gdy jest okazja jeździmy z ekipą na Paintball do Lipnika. Właściciele są niezwykle mili i wyrozumiali, a cena również pozwala na dłuższą zabawę (oj, taka delikatna reklama xd). Za młodu - jeśli
mogę się tak wyrazić, często pisałem wiersze i śpiewałem na szkolnych akademiach. Co by tu jeszcze... O! Przygodę z Nostale zacząłem jakoś miesiąc, może dwa po starcie polskiej wersji. Od tego czasu wiele razy zmieniałem postać ale co do jednego starałem się być konsekwentny - zawsze być demonem. W sumie nie wiem dlaczego, może zwykły kaprys?
Co wniósłbyś/wniosłabyś swoja osobą do rodziny?: No przede wszystkim humorku dużo rozrywki Bym pomagał niektórym osobom gdyby mnie poprosili :D

 

#2 2014-02-10 22:23:55

Moschee

Członek rodziny

Zarejestrowany: 2013-11-04
Posty: 24
Punktów :   

Re: Podanko :)

Nie nie nie nie ;d

Offline

 

#3 2014-02-12 17:26:07

Rizzax

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanko :)

Widać że humanista xD Ale jestem na nie ;/

Offline

 

#4 2014-02-12 22:50:10

Moschee

Członek rodziny

Zarejestrowany: 2013-11-04
Posty: 24
Punktów :   

Re: Podanko :)

Dopiero co dzisiaj byłeś w vv a potem Cię w niej nie było

Offline

 

#5 2014-02-14 17:25:30

WorriorMidGG

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-16
Posty: 27
Punktów :   

Re: Podanko :)

jestem na nie

Offline

 

#6 2014-02-15 14:28:18

śmieszka1

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 377
Punktów :   

Re: Podanko :)

znam cie z postaci adamsika i jak sie niemyle zostales wywalony za zachowanie do innych uczestników,lubie cie ale niebede ryzykowac ponownymi kłótniami przez ciebie ,pozdrawiam i myśle ze znajdziesz swe miejsce w innej  fam i wezmiesz se do serca troche krytyki do siebie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.provet3rans-clan.pun.pl www.klasa1gloturek.pun.pl www.error-skateboards.pun.pl www.logistyka09.pun.pl www.bezele.pun.pl